Historie
společnosti


logo

obruvod

Historie naší společnosti

Společnost Zajíc-Zborovský byla založena ke konci roku 1999 a to mezi čtyřmi společníky. Postupným vývojem času se udály některé personální změny a došlo k rozšíření oboru nabídek našich služeb. Zde se dozvíte některé milníky v našem vývoji k dnešní podobě.

rok 1999

rok 2001 – 2002

rok 2003 – 2004

Založení firmy. Prováděno: Rekonstrukce rodinných domů, zemní práce, budování inženýrských sítí, kladečské práce. Pořízení potřebné techniky, rekonstrukce domů a menších objektů, stavba domu na klíč, zateplování objektů. Zakázky většího rozsahu, rodinné domy na klíč, zemní práce, zateplování objektů.

 

rok 2004 – 2008

rok 2008 – 2015

Rozvoj firmy a realizace větších zakázek Pokračující rozvoj firmy
Výstavby rodinných domů, rekonstrukce prodejen Jednoty, rekonstrukce areálu bývalé Tesly Pohořelice, kompletní přestavby a rekonstrukce domů, subdodavatel výstavby nového pavilonu X fakultní nemocnice Brno, rekonstrukce 4podlaží porodnice fakultní nemocnice Brno, výstavba magnetické rezonance, založení S.R.O. + certifikát kvality ISO Rodinné domy na klíč (Jižní Morava), změna stavby bývalého výstrojního skladu na bytový dům o 19 bytových jednotkách v areálu bývalých kasáren Pohořelice, revitalizace bytových domů + rodinných domů, rekonstrukce + revitalizace objektů polikliniky v Pohořelicích, zemní práce, zbudování nových chodníků, demolice objektů, zbudování Showroom POS-ME Brno, rekonstrukce prodejny T-Mobile, výstavba bytového domu o 21 bytových jednotkách na klíč Pohořelice